Internetinė programa - konverteris „Pildyk GPAIS žurnalą“ skirta palengvinti Excel žurnalo pateikimą į GPAIS sistemą.

Programa veikia su visom operacinėmis sistemomis (iOS (Apple), Windows, Linux, Android ir kt.), kurios turi internetą bei internetinę naršyklę.

Jeigu turite pakuočių, elektroninės įrangos, baterijų bei akumuliatorių, transporto priemonių žurnalą Excelyje, tuomet pasinaudojus mūsų programa galite jį greitai sukelti į GPAIS sistemą per kelias minutes.

Norint sėkmingai naudotis programėle reikia, kad sutaptų jūsų suvesti prekių kodai į GPAIS sistemą su jūsų excel žurnale esančiais prekių kodais, jeigu prekinių vienetų sąrašus suvedate į GPAIS rankiniu būdu ar keliate su kitomis programomis.

Mes siūlome susikelti prekinių vienetų sąrašus mūsų konverterio pagalba, pasinaudojus mūsų siūlomais excel šablonais. Jeigu netinka jums mūsų šablonai, galime suprogramuoti jums tinkamą individualų excel šabloną.


Kaip naudotis programa?


Pirmiausiai turime pasiruošti žurnalo įkėlimui į GPAIS sistemą ir atlikti 3 labai svarbius veiksmus (šiuos veiksmus turime atlikti vieną kartą arba juos pakartoti jeigu keičiasi jūsų el.parašas arba srautai):

1. Prisijungti prie GPAIS sistemos ir parsisiųsti bei išsaugoti savo kompiuteryje „Atstovaujamų subjektų srautų registracijos sąrašą“. Šį sąrašą rasite prisijungus prie GPAIS sistemos, VVS sąsaja->Pagalba.

2. Iš GPAIS sistemos taip pat reikia parsisiųsti ir išsaugoti savo kompiuteryje „Asmeninį el.parašą“, kurį rasite VVS sąsaja->Nustatymai->Asmeninio parašo būsena->Generuoti naują.

3. Suvesti GPAIS sistemoje mūsų programos IP adresą. IP adresą jūsų patogumui galite pasižiūrėti mūsų programėlėje.


Pirmiausia į GPAIS sistemą reikia susikelti prekių sąrašus, tada kelti žurnalą.

Mūsų Excel šabloną su prekių sąrašais kiekvienam srautui galite pateikti paspaudus mygtuką "Prekinių vnt.sąrašo pateikimas GPAIS".

Sukėlus prekių sąrašus, reikia pasitikrinti ar jie sukelti be klaidų, prisijungus prie GPAIS, VVS sąsaja->importo rezultatai. Jeigu yra klaidų reikia jas ištaisyti.

Sukėlus prekinių vienetų sąrašus, teikiame žurnalą.

Jūsų Excel lentelė gali būti Jūsų susikurta su kitokiais stulpelių pavadinimais, taip pat nesvarbi stulpelių išdėstymo tvarka. LABAI SVARBU, kad jūsų lentelėje būtų GPAIS reikalingi duomenys ir jie būtų teisingi!

1. Nusikopijuojame savo excel lentelės duomenis (CTRL+A (pažymėti viską), CTRL+C (nukopijuoti).2. Atsidarykite savo naršyklę ir suveskite adresą, kur patalpinta programa https://gpais.imaslengviau.eu/

3. Prisijungus prie programos, spaudžiame mygtuką Įkelti duomenis.

Įkelti Excelio duomenis, galima 2 būdais: prikabinant Excelio failą arba nukopijuojant savo excel lentelės duomenis į tam skirtą lauką (CTRL+A (pažymėti viską), CTRL+C (nukopijuoti), CTRL+V (įklijuoti).

4. Įkopijavus žurnalo duomenis, susiejame programos laukelius su Excel lentelės stulpelių antraštės pavadinimais ARBA Excelio stulpelių numeriais (A,B,C,D).

SVARBU! Jeigu susiesite Excel stulpelių antraštes (pvz: Įmonės prekės kodas, Prekės pavadinimas) su mūsų programa, tuomet duomenis nukopijuokite be stulpelių antraščių. Jeigu susiesite Excel stulpelius (A,B,C,D) tuomet reikia nukopijuoti duomenis su jūsų antraštėmis.

5. Pirmiausiai pasirenkame srautą, kurį galima susieti su programa pasirinkus savo excelio stulpelio pavadinimą (Excelio celė) arba tiesiog pasirinkus srautą iš siūlomo pastovios reikšmės sąrašo.

6. Pasirinkus srautą, turime susieti su programa jūsų Excel stulpelio tiekimo datą. Jeigu įrašysime į Tiekimo datos laukelį konkrečią datą (pvz. 2018-07-31) tai ši data visoms prekėms bus priskirta vienoda.

7. Sekantis etapas susieti savo excel stulpelius su programos laukeliais „Prekės kodas“, „Kiekis“, „Gavimo būdas“ bei „Veiklos būdas“. Šiuos stulpelius susieti galima pasirinkus savo excelio stulpelio pavadinimą arba tiesiog pasirinkus iš siūlomo pastovios reikšmės sąrašo. LABAI SVARBU, kad GPAIS sistemoje prekių kodai sutaptų su jūsų excelio žurnalo prekių kodais, priešingu atveju žurnalo duomenys nepersikels į GPAIS.

8. Atlikus šiuos veiksmus, spauskite mygtuką mūsų programoje „Siųsti žurnalą GPAIS sistemai“ .

Pirmą kartą siunčiant žurnalą programa paprašys prikabinti „Atstovaujamų subjektų srautų registracijos sąrašą“ bei „Asmeninį el.parašą“ (šiuos failus jau būsite parsisiuntę iš GPAIS sistemos į savo kompiuterį Ir be jų negalėsite pateikti GPAIS sistemai žurnalo).

SVARBU! Nusiuntus žurnalą į GPAIS sistemą, visada reikia pasitikrinti ar žurnalo importas pavyko ar nepavyko ir tai galima pažiūrėti prisijungus prie GPAIS sistemos VVS sąsaja->Importo rezultatai. Jeigu yra klaidų, tai importo rezultatuose susiformuoja klaidų failas, kurį galite peržiūrėti.

Labai tikimės, kad pas Jus klaidų nebus

Jeigu pakeisite tiekimo rinkai datą ir dar kartą siųsite tų pačių prekių žurnalą su pakeista data galima gauti žurnalo įrašų susidubliavimą.

Tam kad ištrinti anksčiau nusiųstą žurnalą padarytas mygtukas „Naikinti žurnalą GPAIS sistemoje“. Jį paspaudus galima pasirinkti iš nusiųstų žurnalų sąrašo, kurį žurnalą norite ištrinti. Ištrynus žurnalą, taip pat pasitikrinkite VVS sąsaja->Importo rezultatai.
Mūsų siūlomo internetinio konvertavimo iš Excel į xml programos kainos vienai pateikiamai įmonei:

Abonentinis mokestis už internetinę programą „Pildyk GPAIS" tik 15 Eur/mėn. vienai pateikiamai įmonei, jeigu sumokamas minamalus mokestis už 6 mėn. Nuoroda https://gpaislengviau.eu

Abonentinis mokestis už internetinę programą „Pildyk GPAIS" tik 13 Eur/mėn. vienai pateikiamai įmonei, jeigu sumokamas minamalus mokestis už 12 mėn.
Šiems konverteriams galite naudoti mūsų siūlomus Excel šablonus arba pagal atskirą susitarimą galime suprogramuoti jūsų naudojamą excel šabloną darbui su programa. Suderinto šablono perdarymas - 50 Eurų.

Demonstracinės versijos riboja prekių skaičių iki 2 vnt.

Dėl programos kainų, skirtų pakuočių ir gaminių apskaitos paslaugas teikiančioms įmonėms, kurios - neriboja pateikiamų įmonių skaičiaus, prašome kreiptis imaslengviau@gmail.com

Kilus klausimams ar turint pageidavimų rašykite imaslengviau@gmail.com

Dėl programos įsigyjimo rašykite imaslengviau@gmail.com

Sėkmės darbuose